Roboty budowlane - 96281-2020
Polska-Katowice: Roboty budowlane
2020/S 041-096281
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2019/S 200-485054)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa drogi S1 Kosztowy - Bielsko-Biała. Odcinek III Dankowice – węzeł „Suchy Potok” (z węzłem)
Numer referencyjny: O.KA.D-3.2410.66.2019
II.1.2)Główny kod CPV
45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi S1 Kosztowy – Bielsko-Biała. Odcinek III Dankowice – węzeł „Suchy Potok” (z węzłem).
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S1 na odcinku od miejscowości Dankowice do węzła „Suchy Potok” (z węzłem) w Bielsku Białej od km 28+030 do km 40+000 (dowiązanie się do istniejącej drogi ekspresowej S1).
Przedmiotowy odcinek zlokalizowany jest na terenie województwa śląskiego w powiatach: bielskim, miejskim Bielsko-Biała, na terenie gmin: Wilamowice, Bestwina.
Zamówienie będzie realizowane w formule „Projektuj i buduj”.
Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania drogi ekspresowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz Zarządzeniami Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.