Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 332-1
Nuorodos numeris: 701903485
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas38431100 Dujų detektoriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 332-1.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1, 4-10 i 20 (poz. nr 5, 29, 30, 32)
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38431100 Dujų detektoriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2, 3 i 20 (poz. nr 1-4, 7-9, 11-14, 42)
Pirkimo dalies Nr.: 11-19 i 20 (poz. nr 15-27, 33-35, 37-41, 43, 44)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903485
II.1.2)Główny kod CPV38431100 Aparatura do wykrywania gazów
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38431100 Aparatura do wykrywania gazów
II.2.4)Opis zamówienia: