Prekės - 9781-2020
Lenkija-Katowice: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
2020/S 006-009781
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
(Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priedas, 2019/S 249-619620)
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1
Nuorodos numeris: 701903573
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1” wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija