II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Numer referencyjny: RZP/PN/26/I/20
II.1.2)Główny kod CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 pakietów.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.5.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
33696300 Odczynniki chemiczne
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3.
II.2.1)Nazwa:
Zestaw do oznaczania żywotności drobnoustrojów
Część nr: 4
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4.
Przeciwciała monoklonalne CD16 FITC
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5.