Oficjalna strona internetowa Unii Europejskiej
130310-2015 - Zmiana
Widok ogłoszenia
Streszczenie
2015-OJS74-130310-pl
Przedmiot zamówienia:
CPV:38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 38433000 Spektrometry, 42943000 Łaźnie termostatyczne i akcesoria, 38434000 Analizatory, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 38342000 Oscyloskopy
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)