Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка чрез стокова борса на горива (бензин А95Н и дизелово моторно гориво), смазочни материали и консумативи за моторните превозни средства на община Ружинци чрез използване на карти за безналично плащане
II.1.2)Основен CPV код09100000 Горива
II.1.4)Кратко описание:
Общото количество на доставяното гориво е бензин А95Н — 500 литра ±20 %, и дизелово гориво — 120 000 литра ±20 %, от бензиностанции на продавача както на територията на община Ружинци, така и на територията на Република БЪЛГАРИЯ. Количествата са прогнозни и са на база потреблението за минал период, като крайният купувач ще ги усвоява според нуждите си, като може да заявява доставка под/над обявеното количество, а крайният продавач приема, че няма да има претенции, в случай че обемът на сделката не бъде реализиран точно. Продавачът се задължава през време на срока на договора да притежава минимум 1 бензиностанция (собствени и/или наети) на територията на община Ружинци, която да предлага всички горива, предмет на договора, чрез карти за безналично плащане. Борсовият договор ще бъде сключен за срок от 24 месеца, считано от датата на подписване на договора. Обектът на обществената поръчка е доставка на течни горива, осъществявана чрез покупка съгласно чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09100000 Горива
II.2.4)Описание на обществената поръчка: