Доставки - 28309-2019
България-София: Природен газ
2019/S 014-028309
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на природен газ за обект на Държавна агенция „Електронно управление“, находящ се на територията на община Ботевград“
II.1.2)Основен CPV код
09123000 Природен газ
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е доставка на природен газ за обект на Държавна агенция „Електронно управление“, находящ се на територията на община Ботевград. Обществената поръчка е за доставка на природен газ 380 000 nm3 за 3 години, считано от датата на влизане в сила на договора.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: