Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на течно гориво за отопление за нуждите на ОУ „Добри Войников“, с. Каменар, общ. Варна
Референтен номер: 02208-2019-0001
II.1.2)Основен CPV код09135100 Гориво за отопление
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата поръчка е доставка на течно гориво за отопление за нуждите на ОУ „Добри Войников“, с. Каменар, общ. Варна.
Характеристика на горивото: Гориво за отопление — газьол със съдържание на сяра <0,001 %, или дизелово гориво за отопление, код по КН27101943.
Количество — 40 000 л, което е прогнозно и в хода на изпълнение на поръчката ще съответства на реалните нужди на купувача.
Срок на договора — от сключването му до 31.3.2021 г. или до изчерпване на количеството, което от двете събития настъпи по-рано.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09135100 Гориво за отопление
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на настоящата поръчка е доставка на течно гориво за отопление за нуждите на ОУ „Добри Войников“, с.Каменар, общ. Варна.
Характеристика на горивото: гориво за отопление — газьол със съдържание на сяра <0,001 %, или дизелово гориво за отопление, код по КН27101943.