2. Отнася се само за обособена позиция № 1:
Участникът следва да разполага с клонове/офиси, обезпечаващи изпълнението на обществената поръчка.
2. Участникът следва да осигури минимум по 1 клон/офис във всяко от следните населени места — гр. Ловеч, гр. Видин, гр. Враца, гр. Монтана, гр. Плевен, гр. София.
За доказване на това изискване се попълва съответната част от ЕЕДОП — част ІV „Критерии за подбор“, раздел В „Технически и професионални способности“, точка 9). При попълване на информацията участникът следва да посочи местонахождението, работното време, лице и данни за контакт и основанието за ползването на клона/офиса.