II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
110 kV transformatoru piegāde apakšstacijām "Dagda", "Gajoks" un "TEC-2"
Atsauces numurs: AST 2019/11
II.1.2)Galvenās CPV kods31174000 Energoapgādes transformatori
II.1.4)Īss apraksts:
110 kV transformatoru piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijās "Dagda", "Gajoks" un "TEC-2".
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 080 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
115/21 kV 10/10 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Dagda"
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)31174000 Energoapgādes transformatori
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
115/21 kV 10/10 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "Dagda".
115/10.5/10.5 kV 25/12.5-12.5 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Gajoks"
Daļas numurs: 2
115/10.5/10.5 kV 25/12.5-12.5 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "Gajoks".
115/21/10.5 kV 25/25/25 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "TEC-2"
Daļas numurs: 3
115/21/10.5 kV 25/25/25 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "TEC-2".