Meillä on ilo ilmoittaa, että TED-portaalin uusi versio otetaan käyttöön 29. tammikuuta 2024 (alustava päivä, vahvistetaan myöhemmin!). Haluatko tietää enemmän uusista toiminnoista ja tehdyistä parannuksista? Tutustu artikkeliimme, josta saat lisätietoa tärkeimmistä muutoksista ja uusista toiminnoista.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Tavarat - 44868-2019
Belgia-Bryssel: Toimistotarvikkeiden, paperin sekä atk-kulutustarvikkeiden ja kirjapainotarvikkeiden kestävää kehitystä noudattava hankinta
2019/S 021-044868
Hankintailmoitus
Tavarahankinnat
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Toimistotarvikkeiden, paperin sekä atk-kulutustarvikkeiden ja kirjapainotarvikkeiden kestävää kehitystä noudattava hankinta
Viitenumero: OIB/2019/OP/0006
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
30192000 Toimistotarvikkeet
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen kohteena on sopimuksen tekeminen toimistotarvikkeiden, paperin sekä atk-kulutustarvikkeiden ja kirjapainotarvikkeiden kestävää kehitystä noudattavasta hankinnasta.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
Arvo ilman alv:tä: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)
30197630 Painopaperi
30197643 Valokopiopaperi
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Fornecimentos - 44868-2019
Bélgica-Bruxelas: Fornecimento de material de escritório, de papelaria, bem como de consumíveis informáticos e para impressão, produzidos de forma sustentável
Anúncio de concurso
Fornecimentos
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de material de escritório, de papelaria, bem como de consumíveis informáticos e para impressão, produzidos de forma sustentável
Número de referência: OIB/2019/OP/0006
II.1.2)Código CPV principal
30192000 Material de escritório
II.1.4)Descrição resumida:
O objetivo deste contrato é estabelecer um contrato para: fornecimento de material de escritório e de papelaria, bem como de consumíveis informáticos e para impressão, produzidos de forma sustentável.
II.1.5)Valor total estimado
Valor sem IVA: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotes
Contrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)
30197630 Papel para impressão
30197643 Papel para fotocópia
II.2.4)Descrição do concurso:
Fornecimento de material de escritório, de papelaria, bem como de consumíveis informáticos e para impressão, produzidos de forma sustentável.