Sopimuksen/käyttöoikeussopimuksen muuttaminen sen voimassaoloaikana
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Keskustan terveys- ja hyvinvointikeskuksen rakentaminen päätoteuttajana
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi45000000 Rakennustyöt
II.2)Kuvaus
II.2.4)Hankinnan kuvaus sopimuksenteon ajankohtana:
Terveys- ja hyvinvointikeskuksen rakentaminen projektinjohtourakkana, jonka vaiheina ovat kehitysvaihe ja sitä seuraava rakentamisvaihe.