II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Üldanesteetikumide ostmine kordus hange
Viitenumber: 259853
II.1.2)CPV põhikood33661100 Anesteetikumid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Üldanesteetikumide ostmine 24 kuu vältel vastavalt reaalsele vajadusele
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 19 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada maksimaalne osade arv: 5
Selliste osade maksimaalne arv, mille kohta võidakse sõlmida leping ühe pakkujaga: 5
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
ketamiin süstalahus 50mg/ml
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)33661100 Anesteetikumid
II.2.4)Hanke kirjeldus:
lidokaiin süstelahus 10mg/ml
Osa nr: 2
mepivakaiin süstelahus kolbampullis 30mg/ml
Osa nr: 3
ropivakaiin süstelahus 5mg/ml
Osa nr: 4
propofool süste-/infusiooniemulsioon 20mg/1ml
Osa nr: 5