Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на електрическа енергия за нуждите на ТП „ДЛС Искър” за срок от 36 месеца
II.1.2)Основен CPV код09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 267 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на електрическа енергия - 534 000 kWh за срок от 36 месеца