Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Radiofarmatseutikumi 18F-Fluorodeoksüglükoos
Viitenumber: 256125
II.1.2)CPV põhikood33600000 Ravimid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Käesoleva hanke eesmärk on osta radiofarmatseutikumi 18F-Fluorodeoksüglükoos (V09IX04, edaspidi - FDG) vastavalt allolevale tabelile ja tingimustele, mis muuhulgas arvestavad tõsiasja, et 18-fluor (18F) laguneb 110 minuti pikkusel poolestusajal stabiilseks hapnikuks (18O), kiirates lagunemisel positronkiirgust maksimaalse energiaga 634 keV, kusjuures positroni ja elektroni annihileerumisel tekib footonite paar energiaga a 511 keV
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)33600000 Ravimid
II.2.4)Hanke kirjeldus: