II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Infektsioonivastaste ravimite ostmine
Viitenumber: 259598
II.1.2)CPV põhikood33600000 Ravimid
II.1.4)Lühikirjeldus:
SA Narva Haigla soovib osta infektsioonivastaseid ravimeid vastavalt lisatud tehnilisele kirjeldusele.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 250 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Doxycyclinum - Tbl 100 mg
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)33600000 Ravimid
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Doxycyclinum - Tbl 100 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Ampicillinum - Inj subst 1000 mg
Osa nr: 2
Ampicillinum - Inj subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Benzylpenicillinum - Inj.subst 1 milj TÜ
Osa nr: 3
Benzylpenicillinum - Inj.subst 1 milj TÜ, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 2000
Oxacillinum - Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 4
Oxacillinum - Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 6000
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Tbl 500/125 mg
Osa nr: 5
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Tbl 500/125 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 2000
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Tbl 875/125 mg
Osa nr: 6
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Tbl 875/125 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 8000
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Inj.subst 1000/200 mg
Osa nr: 7
Amoxicillinum/Acidum clavulanicum - Inj.subst 1000/200 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 22000
Sultamicillinum - Tbl 375 mg
Osa nr: 8
Sultamicillinum - Tbl 375 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1200
Piperacillinum+Tazobactamum - Inj.subst 4000mg+500mg
Osa nr: 9
Piperacillinum+Tazobactamum - Inj.subst 4000mg+500mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 3500
Ampicillinum+Sulbactamum - Inj.subst 1000mg+500mg
Osa nr: 10
Ampicillinum+Sulbactamum - Inj.subst 1000mg+500mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Ampicillinum+Sulbactamum - Inj.subst 2000mg+1000mg
Osa nr: 11
Ampicillinum+Sulbactamum - Inj.subst 2000mg+1000mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 3000
Cefazolinum - Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 12
Cefazolinum - Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 2500
Cefuroximum - Inj.subst 1500 mg
Osa nr: 13
Cefuroximum - Inj.subst 1500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 25000
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 14
Cefuroximum - Tbl 250 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 250
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 15
Cefuroximum - Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 600
Cefadroxilum - Tbl 500 mg
Osa nr: 16
Cefadroxilum - Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 100
Cefotaximum - Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 17
Cefotaximum - Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Ceftazidimum - Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 18
Ceftazidimum - Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 2000
Ceftriaxonum Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 19
Ceftriaxonum Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 200
Cefepimum Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 20
Cefepimum Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 200
Meropenemum Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 21
Meropenemum Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Imipenemum+Cilastatinum Inj.subst 500mg+500mg
Osa nr: 22
Imipenemum+Cilastatinum Inj.subst 500mg+500mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 5000
Ertapenemum Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 23
Ertapenemum Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Sulfamethoxazolum+Trimethoprim Inf.conc 80mg+16mg/ml
Osa nr: 24
Sulfamethoxazolum+Trimethoprim Inf.conc 80mg+16mg/ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1500
Sulfamethoxazolum+Trimethoprim Tbl 800mg+160mg
Osa nr: 25
Sulfamethoxazolum+Trimethoprim Tbl 800mg+160mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Clarithromycinum Tbl 500 mg
Osa nr: 26
Clarithromycinum Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 2000
Clarithromycinum Prolong.tbl 500 mg
Osa nr: 27
Clarithromycinum Prolong.tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 600
Clarithromycinum Inj.subst 500 mg
Osa nr: 28
Clarithromycinum Inj.subst 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Azithromycinum Tbl 500 mg
Osa nr: 29
Azithromycinum Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Clindamycinum Inj 150mg/ml 4ml
Osa nr: 30
Clindamycinum Inj 150mg/ml 4ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
Clindamycinum Caps(tbl) 300 mg
Osa nr: 31
Clindamycinum Caps(tbl) 300 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Gentamycinum Inj 40mg 1ml
Osa nr: 32
Gentamycinum Inj 40mg 1ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 33
Amikacinum Inj 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Ciprofloxacinum Inf.conc 100mg/10ml
Osa nr: 34
Ciprofloxacinum Inf.conc 100mg/10ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 5000
Ciprofloxacinum Tbl 500 mg
Osa nr: 35
Ciprofloxacinum Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 3000
Moxifloxacinum Inf.sol 400 mg 250 ml
Osa nr: 36
Moxifloxacinum Inf.sol 400 mg 250 ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 200
Moxifloxacinum Tbl 400 mg
Osa nr: 37
Moxifloxacinum Tbl 400 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 100
Vancomycinum Inj.subst 1000 mg
Osa nr: 38
Vancomycinum Inj.subst 1000 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Colistinum inj.subst 1milj TÜ
Osa nr: 39
Colistinum inj.subst 1milj TÜ, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Metronidazolum Tbl 500 mg
Osa nr: 40
Metronidazolum Tbl 500 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 5000
Metronidazolum Inf.sol 5mg/ml 100ml
Osa nr: 41
Metronidazolum Inf.sol 5mg/ml 100ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 7000
Fluconazolum Caps(tbl) 50 mg
Osa nr: 42
Fluconazolum Caps(tbl) 50 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 500
Fluconazolum Caps(tbl) 150 mg
Osa nr: 43
Fluconazolum Caps(tbl) 150 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 400
Fluconazolum Inf.sol 2mg/ml 100ml
Osa nr: 44
Fluconazolum Inf.sol 2mg/ml 100ml, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 1000
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 45
Aciclovirum Tbl 400 mg, eeldatav ühikute hulk 2 aastaks: 700