Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на кухненско оборудване за нуждите на «УЧЕНИЧЕСКО И СТОЛОВО ХРАНЕНЕ» ЕАД
II.1.2)Основен CPV код39310000 Оборудване за ресторантьорството
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на кухненско оборудване за нуждите на «Ученическо и столово хранене» ЕАД включващо: Конвектомат; Основа за конвектомат; Омекотител за конвектомат; Хладилник; Фризер; Зеленчукорезачка; Картофобелачка-настолна; Картофобелачка-професионална; Котлон 6-ца електрически; Обръщателен тиган електрически, Ръчен пасатор и Тестомесачка, подробно описани в спецификацията на доставките.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 250 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: