Sotsiaalteenused ja muud eriteenused – hankelepingud
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ringmajanduse koolitus avaliku sektori töötajatele (Keskkonnaagentuur)
Viitenumber: 258766
II.1.2)CPV põhikood80500000 Koolitusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hanke eesmärk on avaliku sektori töötajatele, sh keskkonnaspetsialistid, suunatud keskkonnajuhtimise ja ringmajanduse temaatilise koolitusplaani ja koolitusmaterjalide koostamine ning vähemalt viie koolituse läbiviimine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 91 500.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)80500000 Koolitusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus: