Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Референтен номер: ТТ001785
II.1.2)Основен CPV код42122000 Помпи
II.1.4)Кратко описание:
На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 25
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на резервни помпени агрегати Wilo за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове42122000 Помпи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на резервни помпени агрегати Wilo за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Доставка на резервни помпени агрегати ProMinent за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 2
Доставка на резервни помпени агрегати ProMinent за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Grundfos за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 3
Доставка на резервни помпени агрегати Grundfos за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Netzsch за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 4
Доставка на резервни помпени агрегати Netzsch за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Lowara за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 5
Доставка на резервни помпени агрегати Lowara за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на хоризонтални центробежни помпени агрегати за калови води, утайки и условно чисти води.
Обособена позиция №: 6
Доставка на хоризонтални центробежни помпени агрегати за калови води, утайки и условно чисти води. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на самозасмукващи бензинови помпени агрегати за отпадни води.
Обособена позиция №: 7
Доставка на самозасмукващи бензинови помпени агрегати за отпадни води. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на потопяеми помпени агрегати.
Обособена позиция №: 8
Доставка на потопяеми помпени агрегати. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Sterling за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.Доставка на резервни помпени агрегати Sterling за съществува
Обособена позиция №: 9
Доставка на резервни помпени агрегати Sterling за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Vipom за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 10
Доставка на резервни помпени агрегати Vipom за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати DP Pumps за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 11
Доставка на резервни помпени агрегати DP Pumps за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Jesco за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 12
Доставка на резервни помпени агрегати Jesco за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни дозаторни помпени агрегати за натриев хипохлорид или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 13
Доставка на резервни дозаторни помпени агрегати за натриев хипохлорид или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни варелни помпени агрегати или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 14
Доставка на резервни варелни помпени агрегати или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати ABS или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 15
Доставка на резервни помпени агрегати ABS или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Verdemag или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 16
Доставка на резервни помпени агрегати Verdemag или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати Calder или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 17
Доставка на резервни помпени агрегати Calder или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на преносими мултифункционални резервни помпени агрегати HONDA за работа с агресивни химикали или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 18
Доставка на преносими мултифункционални резервни помпени агрегати HONDA за работа с агресивни химикали или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на резервни помпени агрегати KSB за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 19
Доставка на резервни помпени агрегати KSB за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на химическа помпа за FeCl за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 20
Доставка на химическа помпа за FeCl за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 24V DC.
Обособена позиция №: 21
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 24V DC. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 200/240V.
Обособена позиция №: 22
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 200/240V. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води ЕхII изпълнение.
Обособена позиция №: 23
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води ЕхII изпълнение. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на помпени агрегати Wilo за разбъркване на утайки.
Обособена позиция №: 24
Доставка на помпени агрегати Wilo за разбъркване на утайки. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на помпени агрегати Grundfos за разбъркване на утайки.
Обособена позиция №: 25
Доставка на помпени агрегати Grundfos за разбъркване на утайки. На Изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ТТ001785
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 25
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25