Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на общи и специфични канцеларски продукти.
Референтен номер: 171902/4230.
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Целта на настоящия търг е да се ангажират услугите на дружество или дружества за снабдяване на Eurofound с асортимент от висококачествени канцеларски материали. Има 2 партиди:
партида 1: общи канцеларски продукти – максимална стойност от 44 000 EUR;
партида 2: специфични канцеларски продукти – максимална стойност 28 000 EUR.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 72 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Общи канцеларски продукти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предоставяне на всички общи канцеларски продукти от официалната ценова листа (партида 1), както е описано подробно в стандартния формуляр за отговор (част В). Качеството на всички продукти и надеждността на услугата трябва да останат постоянни през цялата продължителност на поръчката.
Специфични канцеларски продукти
Обособена позиция №: 2
Доставка на всички специфични канцеларски продукти от официалната ценова листа (партида 2), както е описано подробно в стандартния формуляр за отговор (част В).
Качеството на продуктите и надеждността на услугата трябва да останат непроменени през цялата продължителност на поръчката.
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí všeobecných a stylizovaných papírnických výrobků.
Spisové číslo: 171902/4230.
II.1.2)Hlavní kód CPV30190000 Různé kancelářské zařízení a potřeby
II.1.4)Stručný popis:
Účelem tohoto nabídkového řízení je najmout služby společnosti nebo společnostem s cílem poskytnout Eurofoundu řadu papírnických výrobků vysoké kvality. Jedná se 2 položky:
položka č. 1: všeobecné papírnické výrobky – maximální hodnota 44 000 EUR;
položka č. 2: stylizované papírnické výrobky – maximální hodnota 28 000 EUR.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 72 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Všeobecné papírnické výrobky
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV30190000 Různé kancelářské zařízení a potřeby
II.2.4)Popis zakázky:
Poskytnout všechny všeobecné papírnické výrobky uvedené v oficiálním ceníku (položka č. 1) dle podrobného uvedení ve standardním odpovědním formuláři (část C). Kvalita všech produktů a spolehlivost služby musí být konzistentní v průběhu celé doby trvání zakázky.
Stylizované papírnické výrobky
Část č.: 2
Poskytnout všechny stylizované papírnické výrobky uvedené v oficiálním ceníku (položka č. 2) dle podrobného uvedení ve standardním odpovědním formuláři (část C).
Kvalita výrobků a spolehlivost poskytovaných služeb musí zůstat jednotná v průběhu celé doby trvání zakázky.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of general and house style stationery products.
Reference number: 171902/4230.
II.1.2)Main CPV code30190000 Various office equipment and supplies
II.1.4)Short description:
The purpose of this tender is to engage the services of a company or companies to provide Eurofound with a range of high-quality stationery. There are 2 lots:
lot 1: general stationery products — maximum value of 44 000 EUR;
lot 2: house style stationery products — maximum value of 28 000 EUR.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 72 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
General stationery products
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30190000 Various office equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Provide all general stationery products on the official price list (lot 1) as per detailed in the standard reply form (part C). The quality of all products and the reliability of the service must remain consistent throughout the duration of the contract.
House style stationery products
Lot No: 2
Supply all house style stationery products on the official price list (lot 2) as per detailed in the standard reply form (part C).
Quality of products and reliability of service to remain consistent throughout the duration of the contract.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Általános és az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek beszerzése.
Hivatkozási szám: 171902/4230.
II.1.2)Fő CPV-kód30190000 Különféle irodai berendezések és kellékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
E pályázat célja olyan vállalat(ok) szolgáltatásainak igénybevétele, amely(ek)nek az lesz a feladata, hogy az Eurofoundot kiváló minőségű irodaszerekkel lássa (lássák) el. A tender 2 tételből áll:
1. tétel: általános irodaszerek – maximális érték: 44 000 EUR;
2. tétel: az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek – maximális érték: 28 000 EUR.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 72 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)30190000 Különféle irodai berendezések és kellékek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A hivatalos árlistán (1. tétel) szereplő valamennyi általános irodaszer biztosítása a szabványos válasznyomtatványon szereplő adatoknak megfelelően (C. rész). A termékek minőségének és a szolgáltatás megbízhatóságának a szerződés időtartama alatt kiegyensúlyozottnak kell lennie.
II.2.1)Elnevezés:
Az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek
Rész száma: 2
A hivatalos árlistán (2. tétel) szereplő, az alapítvány stílusának megfelelő valamennyi irodaszer beszerzése a szabványos válasznyomtatványon szereplő adatoknak megfelelően (C. rész).
A termékek minőségének és a szolgáltatás megbízhatóságának a szerződés időtartama alatt kiegyensúlyozottnak kell lennie.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de articole de papetărie generale și personalizate.
Număr de referinţă: 171902/4230.
II.1.2)Cod CPV principal30190000 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestei licitații este de a contracta serviciile unei (unor) companii în vederea furnizării unei game de articole de papetărie de înaltă calitate în favoarea Eurofound. Sunt prevăzute 2 loturi:
lotul 1: articole de papetărie generale – în valoare maximă de 44 000 EUR;
lotul 2: articole de papetărie personalizate – în valoare maximă de 28 000 EUR.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 72 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Articole de papetărie generale
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)30190000 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Furnizarea tuturor articolelor de papetărie generale de pe lista oficială de prețuri (lotul 1), astfel cum se detaliază în formularul standard de răspuns (partea C). Calitatea tuturor produselor și fiabilitatea serviciului trebuie să rămână constante pe întreaga durată a contractului.
Articole de papetărie personalizate
Lot nr.: 2
Furnizarea tuturor articolelor de papetărie personalizate de pe lista oficială de prețuri (lotul 2), astfel cum se detaliază în formularul standard de răspuns (partea C).
Calitatea produselor și fiabilitatea serviciului trebuie să rămână constante pe întreaga durată a contractului.