Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/23/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
AO 19-078 – koncesija par frizētavu Altjero Spinelli ēkas iekšējā koridorā Briselē
Atsauces numurs: 06A50/2019/M078
II.1.2)Galvenās CPV kods98320000 Frizētavu un skaistumkopšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Koncesija par frizētavu Altjero Spinelli ēkas iekšējā koridorā Briselē
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmŠī koncesija ir sadalīta daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Právny základ:
Smernica 2014/23/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Výzva na predloženie ponúk 19-078 – koncesia na kadernícke služby vo vnútornej pasáži budovy Altiero Spinelli v Bruseli
Referenčné číslo: 06A50/2019/M078
II.1.2)Hlavný kód CPV98320000 Kadernícke služby a služby salónov krásy
II.1.4)Stručný opis:
Koncesia na kadernícke služby vo vnútornej pasáži budovy Altiero Spinelli v Bruseli.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiachTáto koncesia je rozdelená na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: