Услуги - 100655-2021
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2021/S 040-100655
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сградата на Агенцията по обществени поръчки
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обществената поръчка включва услуги по почистване, щадящи околната среда, на сградата на Агенцията по обществени поръчки в съответствие с условията на рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП)