Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на НАП в 5 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код39130000 Мебелировка за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор по всеки от договорите, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в съответната минипроцедура по всяка от обособените позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ЦУ на НАП
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39130000 Мебелировка за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в минипроцедурата.
Адресите за доставка са, както следва:
— гр. София, бул. „Княз Александър Дондуков“ № 52,
— гр. София, бул. „Цариградско шосе“ № 111.
В срока на действие на договорa възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Варна
Обособена позиция №: 3
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възл. координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в минипроцедурата.
Адресът за доставка е гр. Варна, бул. „Осми приморски полк“ № 128.
В срока на действие на договора възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП ГДО
Обособена позиция №: 4
Адресът за доставка е гр. София, ул. „Аксаков“ № 29.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на УЦ на НАП Банкя
Обособена позиция №: 5
Адресът за доставка е гр. Банкя, ул. „Св. св Кирил и Методий“ № 31.