Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на компютри, принтери, скенери, копирни машини и друга техника за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-03-30/19
II.1.2)Основен CPV код30230000 Компютърно оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на компютри, принтери, скенери, копирни машини и друга техника.
Обособена позиция 1 „Доставка на компютърни конфигурации — доставка и гаранционно сервизно обслужване на 250 броя компютри и 250 броя монитори“.
Обособена позиция 2 „Доставка на копирни машини и принтери: доставка на 60 броя принтери и 50 броя копирни машини“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на компютърни конфигурации — доставка и гаранционно сервизно обслужване на 250 броя компютри и монитори
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30230000 Компютърно оборудване
30233100 Запомнящи устройства
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и гаранционно сервизно обслужване на 250 броя компютри и 250 броя монитори.
Предметът включва доставка до мястото на изпълнение и гаранционно сервизно обслужване на доставената техника на място при възложителя. Не включва инсталационни дейности и тестване.
Количествата са прогнозни и възложителят може да поръча над посочените количества от което и да е от оборудването срещу заплащане на цените съгласно ценовото предложение, без да надхвърля максималната стойност на обособената позиция.
Доставка на копирни машини и принтери: доставка на 60 броя принтери и 50 броя копирни машини
Обособена позиция №: 2
30232110 Лазерни принтери
30121100 Фотокопирни машини
Доставка, инсталиране, въвеждане в експлоатация, обучение на служителите за работа с техниката и гаранционно сервизно обслужване: 60 броя принтери и 50 броя копирни машини.
Предметът включва доставка на принтери и копирни машини и консумативи към тях до мястото на изпълнение и гаранционно сервизно обслужване на доставената периферна техника на място при възложителя, както и инсталиране, въвеждане в експлоатация и обучение на служителите за работа с техниката, за която това е предвидено като условие за влизане в сила на гаранцията.