Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на полузавършени продукти и производствени компоненти от плексиглас за JRC Карлсруе
Референтен номер: JRC/KRU/2018/G.1/0027/OC
II.1.2)Основен CPV код39180000 Мебел за лаборатории
II.1.4)Кратко описание:
JRC Карлсруе планира да възложи производството и доставката на произведени части от плексиглас и полузавършени продукти, които се използват или са необходими за сглобяването на защитни камери и за допълнително вътрешно производство.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 180 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39180000 Мебел за лаборатории
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodání polotovarů a výrobních komponent vyrobených z plexiskla pro Společné výzkumné středisko v Karlsruhe
Spisové číslo: JRC/KRU/2018/G.1/0027/OC
II.1.2)Hlavní kód CPV39180000 Laboratorní nábytek
II.1.4)Stručný popis:
Společné výzkumné středisko (JRC) v Karlsruhe plánuje zadat zakázku na výrobu a dodání dílů a polotovarů vyrobených z plexiskla, které se používají nebo jsou potřebné k montáži rukavicových boxů a k další interní výrobě.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV39180000 Laboratorní nábytek
II.2.4)Popis zakázky:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Delivery of semi-finished products and production components made from plexiglass for the JRC Karlsruhe
II.1.2)Main CPV code39180000 Laboratory furniture
II.1.4)Short description:
The JRC Karlsruhe plans to award the production and supply of manufactured Plexiglas parts and semi-finished products, which are used or needed for the assembly of glove boxes and for further internal production.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 180 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39180000 Laboratory furniture
II.2.4)Description of the procurement: