Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 126890-2020
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2020/S 053-126890
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на обекти на Министерство на енергетиката
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора: