Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на КПКОНПИ
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-9/15.03.2018 г. на Централния орган за покупки. Предмет на обществената поръчка е доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество в гр. София и гр. Бургас.
Артикулите, предмет на доставката, са: 3 броя дивани от екокожа без подлакътници, 1 брой табуретка от текстил и 2 броя фотьойли от екокожа без подлакътници.