Раздел ІІ: Обект на поръчката
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възложителя:
„Доставка на товарни автомобили 4x4 — шаси за рудник „Трояново-3“, с. Медникарово– 3 бр.“ — реф.№ 035/2016 г. — ЗОП.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеДоставки
Покупка
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: DDP складова база на Възложителя /склад №1007 на отдел „Инвестиции“/ — с. Трояново, обл. Стара Загора, съгласно Инкотермс 2010.
код NUTS BG344 Stara Zagora
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите:
Доставка на 3 броя товарни автомобили 4х4 — шаси за рудник „Трояново-3“,с. Медникарово, съгласно техническа спецификация и условия за изпълнение на възложителя в документацията за участие.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)34100000 Моторни превозни средства
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
3 броя.
Прогнозната стойност е и максималният финансов ресурс осигурен от Възложителя. Подадени ценови оферти, които надхвърлят прогнозната стойност по процедурата, ще бъдат отстранявани като неотговарящи на предварително обявените условия на Възложителя.
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 404 900 BGN
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не