Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Telekommunikatsiooniteenused: andmeside
Viitenumber: ERA 2016 03 OP.
II.1.2)CPV põhikood32200000 Raadiotelefoni, raadiotelegraafi, raadio ja televisiooni saateaparatuur
II.1.4)Lühikirjeldus:
Käesolev pakkumiskutse hõlmab ülikiire andmeside teenuste osutamist.
Käesolevas pakkumiskutses on sätestatud teenused, mida kliendi ruumides tuleb osutada, ja töövõtja võrgult oodatava füüsilise liiasuse laad.
Valitud pakkuja osutab Euroopa Raudteeagentuurile (ERA) võrguteenuseid, et selle erinevaid tegevuskohti omavahel ühendada. Kõnealust liiki teenuseid nimetatakse kogu selles dokumendis andmesideteenusteks või sideteenusteks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 400 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus: