II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Teabevahetuse ja kirjastamise üldteenused
Viitenumber: EMSA/OP/9/2018
II.1.2)CPV põhikood79800000 Trüki- ja seotud teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
See menetlus hõlmab järjestikuseid teabevahetus- ja kirjastamisteenuseid, mis on jagatud 5 konkreetsesse ossa ja mille eesmärk on toetada ametit asutusevälise ja -sisese teabevahetuse tegevuste elluviimisel.
– 1. osa koosneb teenustest EMSA väljaannete trükkimise võimaldamiseks.
– 2. osa koosneb sümboolikaga reklaammaterjalidest, näitusematerjalidest ja riietest.
– 3. osa koosneb veebi tootmise teenustest avatud lähtekoodiga veebi sisuhalduse jaoks.
– 4. osa koosneb multimeediateenustest, sh sündmuste audiovisuaalsest kajastamisest, videote järelproduktsioonist, animatsioonigraafikast ja piltide hankimisest.
– 5. osa koosneb graafilisest disainist ja küljendusteenustest, mis hõlmavad nii infograafikat ja illustratsioone kui EMSA väljaannete kujundamist.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 645 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada maksimaalne osade arv: 5
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)22121000 Tehnikapublikatsioonid
79800000 Trüki- ja seotud teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
1. osa koosneb teenustest EMSA väljaannete trükkimise võimaldamiseks, näiteks:
i) standardvormingus põhikirjalised väljaanded;
ii) 1lehelised A4 kolmeks volditavad voldikud;
iii) 4/8lehelised A4 brošüürid;
iv) A0 EMSA plakatid;
v) 32/48/64-lehelised tehnilised aruanded, suunised, juhendid ja loendid;
vi) 8/56/72-lehelised ruutvormingus 20 cm väljaanded;
vii) A4 ühe-/kahepoolsed teabelehed;
viii) sümboolikaga kirjatarbed.
Lepingu kehtivuse vältel tuleb saadab EMSA väljaanded täielikuna koos teksti ja piltidega trükiks optimeeritud PDFi kujul (valmistatud Adobe InDesigniga).
II.2.1)Nimetus:
sümboolikaga reklaammaterjalid
Osa nr: 2
II.2.2)CPV lisakood(id)22000000 Trükised ja seonduvad tooted
2. osa koosneb järgmistest teenustest mille näidised esitatakse koos pakkumusega vastavalt kvaliteedikriteeriumidele (pakkumustingimuste 16. lõik):
a) sümboolikaga reklaammaterjalid ja -esemed (firmakingitused), sh VIP-esemed;
i) sümboolikaga väheväärtuslikud materjalid konverentsidele ja infostendidele;
ii) sümboolikaga keskmise väärtusega esemed;
iii) sümboolikaga VIP-reklaamesemed;
c) sümboolikaga riietus;
b) sümboolikaga teisaldatavad näitusematerjalid.
Pakkujad peavad esitama toodete ja/või teenuste kataloogi, mis kajastab pakutavate toodete ja/või teenuste kogu valikut.
II.2.2)CPV lisakood(id)72413000 WWW-veebilehtede kujundusteenused
3. osa koosneb veebi tootmise teenustest avatud lähtekoodiga veebi sisuhalduse jaoks. EMSA teabevahetusüksuse suutlikkuse suurendamiseks vajab amet aeg-ajalt veebi tootmist ja arenduslikke hooldusteenuseid ameti valitud veebisisu haldussüsteemis (Joomla!). Kõik hinnad põhinevad kaugnõustamiseks kulutatud inimpäevadel (7,5 tundi). Pakkujat peavad tõestama pakkumustingimuste lõigus 15.5 määratletud teadmiste ja suutlikkuse olemasolu. Näidised esitatakse koos pakkumusega vastavalt kvaliteedikriteeriumidele (pakkumustingimuste 16. lõik).
II.2.2)CPV lisakood(id)92111200 Reklaam-, propaganda- ja infofilmide ning videofilmide tootmine
92111000 Kino- ja videofilmide tootmisteenused
92100000 Kino- ja videoteenused
4. osa koosneb multimeediateenustest, sh sündmuste audiovisuaalsest kajastamisest, videote järelproduktsioonist, animatsioonigraafikast ja piltide hankimisest.
a) Sündmuste audiovisuaalne kajastamine.
b) Video järelproduktsioon.
c) Animeeritud graafika.
d) Piltide hankimise teenus.
e) Hind profiili kohta.
Vastavad hinnad esitab pakkuja 4. osa 1. lisas ja need ei või sisaldada transpordi- ega majutuskulu, mille vajaduse korral katab amet vastavalt raamlepingule. Näidised esitatakse koos pakkumusega vastavalt kvaliteedikriteeriumidele (pakkumustingimuste 16. lõik).
Graafilise disaini ja küljendusteenused
Osa nr: 5
II.2.2)CPV lisakood(id)79822500 Graafilise kujundamise teenused
5. osa koosneb graafilisest disainist ja küljendusteenustest, mis hõlmavad nii infograafikat ja illustratsioone kui EMSA väljaannete kujundamist.
a) Graafiline disain
EMSA väljaanded ja veebileht nõuavad professionaalselt kujundatud infograafikat ja illustratsioone, sh graafikuid, töövoograafikuid ja kaarte (suurus: A5 või A4 lehekülg). EMSA lähteülesande põhjal valmistab töövõtja sobivad visuaalsed materjalid. Kujundajad peavad arvestama võimalusega, et EMSA kasutab esialgse mustandi ümbertegemiseks ja lõplikule kujule viimiseks vähemalt kahte järku. Kättetoimetamine toimub elektronposti teel redigeeritava failina (nt .ai, .tiff või .indd), millel pole litsentsipiiranguid. Pakkujad peavad tegema ka inimpäeva hinna pakkumuse (arvestades 7,5tunnise päevaga) ja vähemalt 2 eksperdi elulookirjeldused. Näidised esitatakse koos pakkumusega vastavalt kvaliteedikriteeriumidele (pakkumustingimuste 16. lõik).
b) Küljendusteenused.
EMSA võib nõuda täiendavat abi väljaannete, sh tehniliste aruannete, kolmepoolsete voldikute, 4/8-lk brošüüride jms küljendamisel. Pakkujad peavad arvestama võimalusega, et EMSA kasutab esialgse küljenduse ümbertegemiseks ja lõplikule kujule viimiseks vähemalt kahte järku. Kättetoimetamine toimub elektronposti teel redigeeritava failina (nt .indd või .indt), millel pole litsentsipiiranguid. Pakkujad peavad tegema pakkumuse ka inimpäeva hinnale (arvestades 7,5tunnise päevaga), loetletud väljaannete küljendusele ja vähemalt 2 eksperdi elulookirjeldused. Näidised esitatakse koos pakkumusega vastavalt kvaliteedikriteeriumidele (pakkumustingimuste 16. lõik).
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí ginearálta cumarsáide agus foilsithe
Uimhir thagartha: EMSA/OP/9/2018
II.1.2)Príomhchód CPV79800000 Printing and related services
II.1.4)Cur síos achomair:
Cuimsíonn an nós imeachta soláthair seo sraith seirbhísí cumarsáide agus foilsithe — arna roinnt i 5 bheart shainiúla — chun tacú leis an nGníomhaireacht a ngníomhaíochtaí cumarsáide seachtracha agus inmheánacha a dhéanamh.
— Cuimsíonn Beart 1 seirbhísí chun seirbhísí priontála d’fhoilseacháin EMSA a chumasú.
— Cuimsíonn Beart 2 ábhar promóisin bhrandáilte, ábhar agus éadaí taispeántais.
— Cuimsíonn Beart 3 seirbhísí táirgthe gréasáin chun ábhair ghréasáin d’fhoinse oscailte a bhainistiú.
— Cuimsíonn Beart 4 seirbhísí ilmheán lena n-áirítear clúdach closamhairc ar imeachtaí, iarléiriúchán físeáin, grafaicí beoite agus foinsiú íomhánna.
— Cuimsíonn Beart 5 seirbhísí dearaidh ghrafaidh agus leagain amach chun físghrafaicí agus léaráidí a chlúdach, maille le leagan amach d’fhoilseacháin EMSA.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 645 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas uaslíon na mbeart: 5
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise22121000 Technical publications
79800000 Printing and related services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Cuimsíonn Beart 1 seirbhísí chun seirbhísí priontála d’fhoilseacháin EMSA a chumasú ar nós.
i) Foilseacháin reachtúla d’fhormáid chaighdeánach
ii) Bileoga trífhillte 1 leathanach amháin A4
iii) Bróisiúir 4/8-leathanach A4
iv) Póstaeir A0 EMSA
v) 32/48/64 leathanach de thuairiscí, treoirlínte, lámhleabhair agus fardail teicniúla
vi) 8/56/72 leathanach d’fhoilseacháin chearnógacha 20 cm
vii) Bileoga eolais aontaobhach/déthaobhach A4
viii) Stáiseanóireacht bhrandáilte
I rith théarma an chonartha, seachadfar foilseacháin chomhlánaithe le téacs agus íomhánna ag EMSA in PDF barrfheabhsaithe don phriontáil (arna fhorbairt in Adobe InDesign).
II.2.1)Teideal:
Ábhar proimóisin bhrandáilte
Uimhir an bhirt: 2
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise22000000 Printed matter and related products
Cuimsíonn Beart 2 na seirbhísí seo a leanas, dá soláthrófar samplaí leis an tairiscint i gcomhréir leis na critéir cháilíochta (Alt 16 de na sonraíochtaí tairisceana):
a) Ábhair phromóisin bhrandáilte agus míreanna (bronntanais chorparáideacha), lena n-áirítear míreanna le daoine móra le rá
i) Ábhar brandáilte de luach íseal do chomhdhálacha agus seastáin eolais
ii) Míreanna promóisin de luach meánach
iii) Míreanna promóisin bhrandáilte do dhaoine móra le rá
c) Éadaí brandáilte
b) Ábhar taispeántais bhrandáilte soghluaiste
Soláthróidh tairgeoirí catalóg táirgí agus/nó seirbhísí chun réimse iomlán na dtáirgí agus/na seirbhísí arna dtairiscint a thaispeáint.
Seirbhísí léirithe gréasáin
Uimhir an bhirt: 3
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise72413000 World wide web (www) site design services
Cuimsíonn Beart 3 seirbhísí léirithe gréasáin chun ábhair ghréasáin d’fhoinse oscailte a bhainistiú. Is chun cumas fhoireann bhainistíochta EMSA a mhéadú a theastaíonn léiriúchán gréasáin ón nGníomhaireacht ó thráth go chéile, agus seirbhísí cothabhála éabhlóideacha ar chóras bainistíochta ábhair ghréasáin roghnaithe na Gníomhaireachta (Joomla!). Beidh gach praghas bunaithe ar dhaonlá/dhaonlaethanta (7.5 uair) arna soláthar don chomhairliúchán (cianda) lasmuigh den suíomh. Léireoidh na tairgeoirí an t-eolas agus an cumas cruthaithe a sonraíodh in Alt 15.5 de na sonraíochtaí tairisceana. Soláthrófar samplaí leis an tairiscint i gcomhréir leis na critéir cháilíochta (Alt 16 de na sonraíochtaí tairisceana).
II.2.1)Teideal:Uimhir an bhirt: 4
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise92111200 Advertising, propaganda and information film and video-tape production
92111000 Motion picture and video production services
92100000 Motion picture and video services
Cuimsíonn Beart 4 seirbhísí ilmheán lena n-áirítear clúdach closamhairc ar imeachtaí, iarléiriúchán físeáin, grafaicí beoite agus foinsiú íomhánna.
a) Clúdach closamhairc ar imeachtaí
b) Iarléiriúchán físeáin
c) Grafaicí beoite
d) Seirbhísí foinsithe íomhánna
e) Praghas in aghaidh na próifíle
Ba chóir go soláthródh an tairgeoir na praghsanna comhfhreagracha in Iarscríbhinn 1 Beart 4; agus níor cheart go n-áireofaí leo costais iompair agus cóiríochta a chlúdófar ag an nGníomhaireacht, de réir mar is ábhartha, i gcomhréir leis an gcreatchonradh. Soláthrófar samplaí leis an tairiscint i gcomhréir leis na critéir cháilíochta (Alt 16 de na sonraíochtaí tairisceana).
Seirbhísí dearaidh ghrafaigh agus leagan amach
Uimhir an bhirt: 5
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79822500 Graphic design services
Cuimsíonn Beart 5 seirbhísí dearaidh ghrafaidh agus leagain amach chun físghrafaicí agus léaráidí a chlúdach, maille le leagan amach d’fhoilseacháin EMSA.
a) Dearadh grafach
Teastaíonn soláthar grafaicí eolais agus léaráidí agus iad deartha go gairmiúil, lena n-áirítear cairteacha, grafaicí sreafa oibre agus léarscáileanna ó fhoilseacháin agus láithreán gréasáin EMSA (méid: leathanach A5 nó A4). Is ar bhunús na faisnéise ó EMSA a sholáthróidh an conraitheoir físábhair leordhóthanacha. Fónfaidh dearthóirí don fhéidearthacht go mbeidh dhá chéim ar a laghad ag teastáil ó EMSA chun athdhearadh nó bailchríochnú a dhéanamh ar drhéacht-fhísábhair. Is le ríomhphost comhaid dhigitigh ineagraithe a bheidh sa seachadadh (e.g. comhad .ai, .tiff nó .indd) gan aon srianta ríchíosa. Tairgfidh na tairgeoirí luachan do ráta daonlae (bunaithe ar lá 7.5 uair) agus curricula vitae d’íosmhéid beirt shaineolaithe. Soláthrófar samplaí leis an tairiscint i gcomhréir leis na critéir cháilíochta (Alt 16 de na sonraíochtaí tairisceana).
b) Seirbhísí leagain amach
B’fhéidir go dteastóidh cúnamh breise ó EMSA do leagan amach foilseachán, lena n-áirítear tuairiscí teicniúla, bileoga trífhillte agus bróisiúir 4/8 leathanach, etc. Fónfaidh dearthóirí don fhéidearthacht go mbeidh dhá chéim ar a laghad ag teastáil ó EMSA chun athdhearadh nó bailchríochnú a dhéanamh ar dhréacht-leagan amach. Is le ríomhphost comhaid dhigitigh ineagraithe a bheidh sa seachadadh (e.g. .indd nó .indt) gan aon srianta ríchíosa. Ba chóir do thairgeoirí luachana a thairiscint i gcomhair le ráta daonlae (bunaithe ar lá 7.5 uair), leagan amach na bhfoilseachán liostaithe, chomh maith le curricula vitae d’íosmhéid bheirt shaineolaithe. Soláthrófar samplaí leis an tairiscint i gcomhréir leis na critéir cháilíochta (Alt 16 de na sonraíochtaí tairisceana).
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bendrosios komunikacijos ir publikavimo paslaugos
Nuorodos numeris: EMSA/OP/9/2018
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79800000 Spausdinimo ir susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šią procedūrą sudaro komunikacijos ir publikavimo paslaugos, padalytos į 5 specialias dalis, skirtas agentūrai, vykdančiai savo išorės ir vidaus komunikacijos veiklą, remti.
— 1 dalį sudaro EMSA publikacijų spausdinimo paslaugos.
— 2 dalį sudaro firminė reklaminė medžiaga, parodų medžiaga ir drabužiai.
— 3 dalį sudaro žiniatinklio rengimo paslaugos, skirtos atvirojo šaltinio žiniatinklio turiniui valdyti.
— 4 dalį sudaro daugialypės terpės paslaugos, įskaitant audiovizualinę renginių aprėptį, vaizdo įrašų meninis apipavidalinimas, animuotos grafikos ir atvaizdų gavimas.
— 5 dalį sudaro grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos, apimančios infografiką ir iliustracijas, taip pat EMSA publikacijų maketavimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 645 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 5
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)22121000 Techninio pobūdžio leidiniai
79800000 Spausdinimo ir susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1 dalį sudaro EMSA publikacijų spausdinimo paslaugos, būtent:
i) standartinio formato teisės aktų publikacijos;
ii) 1 puslapio A4 formato į tris dalis sulankstomi lankstinukai;
iii) 4 ar 8 puslapių A4 formato brošiūros;
iv) A0 formato EMSA plakatai;
v) 32, 48 ar 64 puslapių techninės ataskaitos, gairės, vadovai ir aprašai;
vi) 8, 56 ar 72 puslapių kvadrato formos 20 cm publikacijos;
vii) A4 formato vienpusės / dvipusės informacijos suvestinės;
viii) firminiai raštinės reikmenys.
Sutarties galiojimo metu publikacijos turi būti teikiamos užbaigtos, su EMSA tekstu ir atvaizdais, spausdinti optimizuotu PDF formatu (sukurtu „Adobe InDesign“ programa).
II.2.1)Pavadinimas:
Firminė reklaminė medžiaga
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)22000000 Spaudiniai ir susiję produktai
2 dalį sudaro šios paslaugos, kurių pavyzdžius reikės pateikti kartu su konkurso pasiūlymu pagal kokybės kriterijus (konkurso specifikacijų 16 dalis):
a) Firminė reklaminė medžiaga ir gaminiai (firminės dovanos), įskaitant VIP gaminius
i) Firminė mažos vertės medžiaga konferencijoms ir informaciniams stendams
ii) Firminiai vidutinio dydžio vertės reklaminiai gaminiai
iii) Firminiai VIP reklaminiai gaminiai
c) Firminiai drabužiai
b) Firminė mobiliųjų ekspozicijų medžiaga
Konkurso dalyviai turi pateikti produktų ir (arba) paslaugų katalogą, kuriame pateikti visi jų gaminami produktai ir (arba) teikiamos paslaugos.
Žiniatinklio rengimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72413000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių projektavimo paslaugos
3 dalį sudaro žiniatinklio rengimo paslaugos, skirtos atvirojo šaltinio žiniatinklio turiniui valdyti. Siekiant padidinti EMSA komunikacijos darbo grupės pajėgumą, agentūrai kartais prireikia parengti žiniatinklio turinį ir suteikti plėtojamąsias techninės priežiūros paslaugas, susijusias su agentūros pasirinkta žiniatinklio turinio valdymo sistema („Jommla!“). Visos kainos turi būti pateiktos už žmogaus darbo dieną (-as) (7,5 valandos), už konsultacijas už įstaigos ribų (nuotoliniu būdu). Konkurso dalyviai turi pademonstruoti žinias ir įrodyti gebėjimus, išvardytus konkurso specifikacijų 15.5 dalyje. Kartu su konkurso pasiūlymu reikės pateikti pavyzdžius pagal kokybės kriterijus (konkurso specifikacijų 16 dalis).
Daugialypės terpės paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)92111200 Reklaminių, propagandinių ir informacinių filmų bei vaizdajuosčių gamyba
92111000 Kino filmų ir videofilmų gamybos paslaugos
92100000 Kino ir videofilmų paslaugos
4 dalį sudaro daugialypės terpės paslaugos, įskaitant audiovizualinę renginių aprėptį, vaizdo įrašų meninis apipavidalinimas, animuotos grafikos ir atvaizdų gavimas.
a) audiovizualinė renginių aprėptis;
b) vaizdo įrašų meninis apipavidalinimas;
c) animuota grafika;
d) atvaizdų gavimo paslaugos;
e) kaina už profilį.
Konkurso dalyvis turi pateikti atitinkamas kainas 4 dalies 1 priede, į kainas neturi būti įskaičiuotos transporto ir apgyvendinimo išlaidos, kurias pagal preliminariąją sutartį turės padengti agentūra, jei aktualu. Kartu su konkurso pasiūlymu reikės pateikti pavyzdžius pagal kokybės kriterijus (konkurso specifikacijų 16 dalis).
Grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79822500 Grafinio dizaino paslaugos
5 dalį sudaro grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos, apimančios infografiką ir iliustracijas, taip pat EMSA publikacijų maketavimą.
a) Grafinis dizainas
EMSA publikacijoms ir tinklalapiui reikalinga profesionaliai suprojektuota infografika ir iliustracijos, įskaitant schemas, diagramas ir žemėlapius (formatas: A5 ar A4 lapai). Remdamasis EMSA informaciniu pranešimu, rangovas turės sukurti atitinkamą vaizdinę medžiagą. Dizaineriai turės sudaryti EMSA galimybę bent 2 kartus perkurti arba užbaigti vaizdinės medžiagos projektą. Skaitmeninės redaguojamos rinkmenos (pvz., .ai, .tiff ar .indd rinkmenos) be jokių autorių teisių apribojimų turės būti teikiamos el. paštu. Konkurso dalyviai taip pat pateiks kainos pasiūlymą, nurodydami kainą už žmogaus darbo dieną (7,5 valandos), ir bent 2 ekspertų gyvenimo aprašymus. Kartu su konkurso pasiūlymu reikės pateikti pavyzdžius pagal kokybės kriterijus (konkurso specifikacijų 16 dalis).
b) Maketavimo paslaugos
EMSA agentūrai gali reikėti teikti papildomą pagalbą maketuojant publikacijas, įskaitant technines ataskaitas, trijų dalių lankstinukus bei 4 ar 8 puslapių brošiūras ir kt. Konkurso dalyviai turės sudaryti EMSA galimybę bent 2 kartus perkurti arba užbaigti maketo projektą. Skaitmeninės redaguojamos rinkmenos (pvz., .indd ar .indt) be jokių autorių teisių apribojimų turės būti teikiamos el. paštu. Konkurso dalyviai pateiks kainos pasiūlymą, nurodydami kainą už žmogaus darbo dieną (7,5 valandos), išvardytų publikacijų maketus ir bent 2 ekspertų gyvenimo aprašymus. Kartu su konkurso pasiūlymu reikės pateikti pavyzdžius pagal kokybės kriterijus (konkurso specifikacijų 16 dalis).