II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Nacionālo kontu kvalitātes analīze
Atsauces numurs: ESTAT/LUX/2020/OP/0008
II.1.2)Galvenās CPV kods79330000 Statistikas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu ietver vairākas analītiskās un metodiskās atbalsta darbības, kuru mērķis ir uzlabot nacionālo kontu kvalitāti.
1. daļa. Nacionālo kontu apjoma aprēķinu kvalitātes analīze, izmantojot (galvenokārt) netiešos deflatorus
2. daļa. Nefinanšu sektora kontu kvalitātes analīze
3. daļa. Finanšu kontu kvalitātes analīze pa sektoriem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 507 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Nacionālo kontu apjoma aprēķinu kvalitātes analīze, izmantojot (galvenokārt) netiešos deflatorus
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79330000 Statistikas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līguma vispārīgais mērķis ir palīdzēt Eurostat veikt padziļinātu analīzi par esošo cenu un apjomu aprēķinu kvalitāti, koncentrējoties galvenokārt (bet ne tikai) uz netiešo deflatoru dinamisko un starpvalstu salīdzinājumu.
Projekta mērķis ir analizēt nacionālo kontu datus, koncentrējoties uz apjoma aprēķinu kvalitātes un metodiskās pamatotības novērtēšanu.
Nefinanšu sektora kontu kvalitātes analīze
Daļas numurs: 2
Šīs daļas ietvaros veicamā darba vispārīgais mērķis ir sniegt atbalstu Eurostat nefinanšu sektora kontu kvalitātes padziļinātās analīzes sagatavošanai, pētot šādus aspektus:
— pašnodarbināto vidējie ienākumi mājsaimniecību (MS) sektorā,
— MS izmantojamais ienākums uz vienu iedzīvotāju un MS uzkrājumi uz vienu iedzīvotāju,
— MS un nefinanšu korporāciju (NFK) ieguldījumu apjoms,
— NFK līdzdalība peļņā.
Finanšu kontu kvalitātes analīze pa sektoriem
Daļas numurs: 3
Šīs daļas ietvaros veicamā darba vispārīgais mērķis ir sniegt atbalstu Eurostat finanšu kontu kvalitātes padziļinātās analīzes sagatavošanai, pētot šādus aspektus:
— biržas sarakstā neiekļautas akcijas un cits pašu kapitāls,
— debitoru prasības un kreditoru saistības.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Kwaliteitsanalyse in de nationale rekeningen
Referentienummer: ESTAT/LUX/2020/OP/0008
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79330000 Statistische dienstverlening
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze uitnodiging tot inschrijving omvat verschillende analytische en methodologische ondersteuningsacties met het doel de kwaliteit van de nationale rekeningen te verbeteren.
Perceel 1: Kwaliteitsanalyse van de volumeramingen van de nationale rekeningen aan de hand van (hoofdzakelijk) impliciete deflatoren;
Perceel 2: Kwaliteitsanalyse van rekeningen van de niet-financiële sector;
Perceel 3: Kwaliteitsanalyse van financiële rekeningen per sector.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 507 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Kwaliteitsanalyse van de volumeramingen van de nationale rekeningen met behulp van (hoofdzakelijk) impliciete deflatoren
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79330000 Statistische dienstverlening
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De algemene doelstelling van de opdracht is het ondersteunen van Eurostat bij de grondige analyse van de kwaliteit van de huidige prijs- en volumeramingen door in het bijzonder (maar niet alleen) de nadruk te leggen op de vergelijking tussen tijd en land van impliciete deflatoren.
Het doel van het project is de analyse van gegevens van de nationale rekeningen met een specifieke nadruk op de beoordeling van de kwaliteit en methodologische degelijkheid van volumeramingen.
Kwaliteitsanalyse van rekeningen van de niet-financiële sector
Perceel nr.: 2
De algemene doelstelling van de werkzaamheden in het kader van dit perceel is het verlenen van bijstand aan Eurostat bij de voorbereiding van een grondige analyse van de kwaliteit van rekeningen in de niet-financiële sector door het onderzoeken van de volgende punten:
— gemiddeld inkomen van zelfstandigen in de sector huishoudens (HH),
— beschikbaar inkomen van HH per hoofd van de bevolking en spaargelden van HH per hoofd van de bevolking,
— investeringspercentage van HH en niet-financiële vennootschappen (NFC),
— winstaandeel naar NFC.
Kwaliteitsanalyse van de financiële rekeningen per sector
Perceel nr.: 3
De algemene doelstelling van de werkzaamheden in het kader van dit perceel is het verlenen van bijstand aan Eurostat bij de grondige analyse van de kwaliteit van financiële rekeningen door de volgende punten te onderzoeken:
— niet-beursgenoteerde aandelen en overige deelnemingen,
— vorderingen en schulden.