Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Национална агенция за приходите в 2 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново и офис Кърджали при ТД на НАП Пловдив съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет: „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя. В срока на действие на договора възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора до 31.12.2019 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя или до достигане на максимално допустимата стойност на договора.