С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 157327-2020
България-София: Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
2020/S 066-157327
Обявление за изменение
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на културата
II.1.2)Основен CPV код
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предметът на обществената поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на културата.