Специфични изисквания при изпълнение на поръчката.
2. Доставките се извършват франко склада на Възложителя, както следва: гр. Варна,ул.„Тролейна“ № 48;
5. За участникът не следва да са налице обстоятелствата по чл. 69 от Закона за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 158659-2022
Bulgarie-Varna: Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules
2022/S 060-158659
Avis de marché – secteurs spéciaux
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение, във връзка с ремонт на тролейбуси „SKODA 26 Tr - SOLARIS”, за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД гр. Варна“.
II.1.2)Code CPV principal
34300000 Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules
II.1.4)Description succincte:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение, във връзка с ремонт на 30 броя тролейбуси с марка „SKODA 26 Tr - SOLARIS”,  собственост на „Градски транспорт” ЕАД гр. Варна, съгласно технически характеристики подробно описани в Техническата спецификация, която е част от документацията.
Пълното описание на изискванията към резервните части за тролейбусите, обект на настоящата поръчка е дадено в приложената към настоящата документация „Техническа Спецификация”.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 126 000.00 BGN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части и материали за указателни табели и видеонаблюдение за 30 броя тролейбуси. Настоящата процедура се организира и привежда съобразно нуждите и необходимостта от резервни части и материали за поддръжка техническата изправност на наличния автопарк на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано. Настоящата обществена поръчка се финансира от бюджета на дружество „Градски транспорт“ ЕАД - гр. Варна. Възложителят заплаща чрез банков превод по банкова сметка на Изпълнителя, посочена в договора, дължимите суми в срок до 30 (тридесет) календарни дни, считано от датата на получаване на данъчна фактура – оригинал, както и изрично посочените документи в проекта на договор вкл. подписване на приемо-предавателен протокол подписан "без забележки".