Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 159692-2021
България-София: Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
2021/S 063-159692
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на разк. видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия и картони, за нуждите на ЦУ и ТП на НОИ
Референтен номер: 29-2021-1016-40-997
II.1.2)Основен CPV код
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва доставка на различни видове хартии за офиса за нуждите на ЦУ и ТП на НОИ. Договорът е сключен след проведен ВКИ по чл. 82, ал. 3 от ЗОП въз основа на рамково споразумение № СПОР-7/03.06.2020 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката включва доставка на различни видове хартии за офиса за нуждите на ЦУ и ТП на НОИ.