В момента има проблем с показването на URL адреси в обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по неговото отстраняване. Като временно решение ви предлагаме да изтривате запетаята (или друг специален знак), която се появява в края на URL адреса. Извиняваме се за неудобството.
Доставки - 166273-2020
Submission deadline has been amended by:  184150-2020
България-Мездра: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
2020/S 070-166273
Обявление за поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Периодична доставка на хранителни продукти за детски на едро и социални заведения на територията на община Мездра
II.1.2)Основен CPV код
15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.1.4)Кратко описание:
Периодична доставка на хранителни продукти за детски на едро и социални заведения на територията на община Мездра по обособени позиции:
— обособена позиция № 1 „Мляко и млечни продукти, месо, риба, яйца и месни продукти“,
— обособена позиция № 2 „ Зърнени храни и храни на зърнена основа“,
— обособена позиция № 3 „ Плодове и зеленчуци и готови за консумация храни в консервиран, замразен концентриран или изсушен вид“,
— обособена позиция № 4 „ Варива, масла и мазнини, подправки и други храни“.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 1 057 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Мляко и млечни продукти, месо, риба, яйца и месни продукти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
15100000 Месо и месни продукти
15500000 Млечни продукти
15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обществената поръчка се извършва чрез периодични доставки въз основа на писмени заявки според нуждите на обектите — крайни получатели. Количествата по вид хранителни продукти са прогнозни и възложителят си запазва правото да ги (увеличава/намалява) съобразно потребностите си. Възложителят е задължен да приеме и заплати само количествата, които е заявил и които са доставени в сроковете и при условията на договора.
Прясно краве мляко над 3 % кутия 1 л UHT, бр. 15 000; кисело краве мляко 2 % БДС 12:2010, кофичка по 0.400 кг, бр. 26 500; кисело краве мляко 3,6 % БДС 12:2010, кофичка по 0,400 кг, бр. 16 000; краве сирене, бяло саламурено, БДС 15:2010, кофи по 8 кг, кг 2 000; краве сирене, бяло, саламурено, БДС 15:2010, вакуум по 1 кг, кг 1 000; краве сирене, бяло саламурено, кофи по 8 кг, кг 850; кашкавал от краве мляко БДС 14:2010, пити по 1 кг, кг 800; Кашкавал от краве мляко, пити по 1 кг, кг 350; сухо мляко, пакети по 1 кг, кг 1 200; извара, пакети полиетиленов плик по 1 кг, кг 500; крема сирене, пакети от 0,125 кг, бр. 1 300; свинско месо от бут без кост 2 — 5 кг, кг 4 000; свинско месо от бут без кост 2 — 5 кг, кг 580; свински субпродукти, без сланина (черен дроб) 2 — 3 кг, кг 500; телешко месо от шол 2 — 5 кг, кг 2 500; агнешко месо (трупно) цели трупове 10—14 кг /кг 130; пиле грил, индивидуално опаковани в полиетиленови пликове, маса 1,0—1,7 кг, кг 12 500; пилешко бутче с подбедрица, пакети по 5—10 кг, кг 4 200; пилешки дробчета, пакети по 1 кг, кг 250; пуешко филе, пакети по 1 кг, кг 720; пилешко филе, пакети по 2 кг, кг 750; заешко (цял заек) — замразено — кг 1 250; варени и варено-пушени малатрайни колбаси по УС 04/2010 — колбас „Стара планина“, изкуствено черво — 0,250—0,350 кг, кг 1 300; наденица „варена“, „Македонска“ и др. подобни, вакуум по 1 кг, кг 1 050; кренвирши свински вакуум по 1 кг, кг 16 80; мляно месо (60 % телешко + 40 % свинско.) по УС пакети до 1 кг, кг 5 350; кайма смес (60 % св. + 40 % тел.) пакети до 1 кг, кг 1 500; кайма смес по УС № 01/2010, пакети до 1 кг, кг 1 500; пастет свински — консерва 0,180 кг, бр. 1 900; пил. пържола, печена, вакуум опаковка 0,180—0,250 кг, кг 100; кюфте/кебапче, печено, 4 броя в опаковка 0,190 —0,200 кг, кг 160; кюфте/кебапче — сурово (свинско), по 10 бр. х 60 г, бр. 12 000; сухи салами — трайни, опаковки от 0,250 кг до 0.350 кг за брой. кг 650; траен варено-пушен салам по УС 05/2010, опаковки от 0,250 кг до 0,350 кг за брой, кг 200; свинска пържола печена, вакуум опаковка 0,180—0,250 кг, кг 400; телешко шкембе, опаковки до 2 кг, кг 50; пилешки воденички, опаковки до 2 кг, кг 120; карначета свинско месо, опаковка 1—1,200 кг, кг 400; пилешко шишче, печено, опаковка 0,300—0,350 кг, кг 120; хек филе, пакети до 5 кг, кг 1700; филе тилапия, пакети до 5 кг, кг 2 000; филе скумрия, пакети до 5 кг, кг 1 000; яйца, размер L, клас А, кутия по 6 бр., бр. 80 000.
Зърнени храни и храни на зърнена основа
Обособена позиция №: 2
15612000 Брашно от зърнени култури или брашно от зеленчуци и свързаните с тях продукти
15613000 Продукти на базата на зърна от житни растения
Хляб бял, индивидуално опакован 0,650 кг, бр. 73 000; хляб „Добруджа“ по УС, индивидуално опакован 0,650 кг, бр. 6 000; хляб типов по УС, индивидуално опакован 0,650 кг, бр. 11 400; пълнозърнест хляб 0,500 кг, бр. 8 100; брашно тип 500, 1 кг, бр. 1000; брашно бяло по УС 1 кг, бр. 4 700; царевично брашно 1 кг, кг 780; галета 0,100 кг, кг 240; макарони, пликове по 0,400 кг, бр. 4 400; фиде, пликове по 0,400 кг, бр. 2 900; спагети и др. подобни, пликове по 0,400 кг, бр. 1100; кускус, пликове по 0,400 кг, бр. 1 500; домашна юфка, пликове по 0,200 кг, бр. 2 300; грис, пакети по 1 кг, бр. 2 000; овесени ядки, пакети по 1 кг, кг 700; баничка със сирене 0,150 кг, бр. 1 700; бутерка 0.150 кг, бр. 1 200; милинка 0.150 кг, бр. 1 200; кифла с мармалад 0,150 кг, бр. 1 200; кифла с шоколад 0.150 кг, бр. 1 200; кифла, козуначена, 0,150 кг, бр. 1 200; кашкавалка 0,150 кг, бр. 1 200; козунак, обикновен, 0,500 кг, бр. 900; кори за баница 0,400 кг, бр. 2 000; кадаиф 0,350 кг, бр. 50; бутер тесто 0,800 кг, бр. 700; зърнена закуска с какао 0,325 кг бр. 150; мюсли 40 % плод 0,500 кг, бр. 500.
Плодове и зеленчуци и готови за консумация храни в консервиран, замразен концентриран или изсушен вид
Обособена позиция №: 3
15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Моркови 1 кг, кг 5 500; картофи 1 кг, кг 22 500; червено цвекло 1 кг, кг 100; чесън 1 кг, кг 4; домати 1 кг, кг 2500; краставици 1 кг, кг 2 700; зеле 1 кг, кг 5 500; чушки — зелени, 1 кг, кг 3 200; лук кромид 1 кг, кг 9 000; праз лук 1 кг, кг 200; тиква 1 кг, кг 650; тиквички 1 кг, кг 1 000; диня 1 кг, кг 2 000; ябълки 1 кг, кг 11 000; банани 1 кг, кг 6 000; портокали 1 кг, кг 1 000; мандарини 1 кг, кг 600; круши 1 кг, кг 1000; череши 1 кг, кг 100; киви 1 кг, кг 600; грозде 1 кг, кг 1 000; пъпеш 1 кг, кг 500; сини сливи 1 кг, кг 100; праскови 1 кг, кг 300; кайсия 1 кг, кг 300; нектарини 1 кг, кг 600; лимони 1 кг, кг 200; целина — прясна връзка, бр. 300; копър пресен, връзка, бр. 1900; магданоз пресен, връзка, бр. 2 500; замразен спанак 2,5 кг, кг 650; замразен карфиол 2,5 кг, кг 250; замразени броколи 2,5 кг, кг 250; замразен зеленчуков микс 2,5 кг, кг 400; замразен грах 2,5 кг, кг 500; зелен фасул, замразен, 2,5 кг, кг 350; Гювеч, стерилизиран, 680 г, бр. 2 000; паприкаш стерилизиран 680 г, бр. 1 200; домати, небелени, стерилизирани, 680 г, бр. 21 000; доматено пюре, 680 г, бр. 2 400; грах, стерилизиран, 680 г, бр. 4 100; зелен фасул, стерилизиран, 680 г, бр. 5 500; кис. краставици, стерилизирани, 680 г, бр. 800; гъби, рязани, стерилизирани 680 г, бр. 400; печена капия, стерилизирани, 680 г, бр. 160; зелеви листа 1,650 кг, бр. 20; маслини без костилка 2.00 кг, кг 25; компот (различни видове), 680 г, бр. 2600; шипков мармалад 0,360 кг, бр. 400; конфитюр с над 60 % плодово съдържание 314 г, бр. 1 800; нектар кайсия или прасковакутии тетрапак 1 л, бр. 2 400; натурален сок 100 % плод ябълка кутии тетрапак 1 л, бр. 600; натурален сок 100 % плод портокал кутии тетрапак 1 л, бр. 600; лютеница фино смляна по БС 01/2011560 г, бр. 1 500; консерва риба скумрия в доматен сос 160 г, бр. 200; месни консерви — свинско в собствен сос 180 г, бр. 350; месни консерви — говеждо в собствен сос 180 г, бр. 1000; туршия мешана 1,650 кг, бр. 50; кьопоолу 250 г, бр. 50; Руска салата 250 г, бр. 50; салата „Снежанка“ 250 г, бр. 50; лютеница фино смляна 1 кг, кг 350; боб с кюфтета — консерва0,410 кг, бр. 200; боб с наденица — консерва 0,41, бр. 200; зелеви сарми с месо и ориз — консерва 0,41, бр. 200; мусака — консерва 0,41, бр. 200; говеждо месо с грах — консерва 0,41, бр. 200; русенско варено — консерва 180 г, бр. 200.
Варива, масла и мазнини, подправки и други храни
Обособена позиция №: 4
15800000 Различни хранителни продукти
Зрял фасул 1 кг, кг 2 000; леща 1 кг, кг 1 200; леща — червена, белена, 1 кг, кг 200; жито 1 кг, кг 500; ориз екстра 1 кг, кг 4 000; булгур 1 кг, кг 50; картофено пюре 1 кг, кг 150; маргарин 0,5 бр. 300; краве масло 0,125 кг, бр. 8 700; олио, слънчогледово, PVC бутилки 1 л, л 2 600; рафинирано слънчогледово масло по БС01/2016 PVC бутилки 1 л, л 5 000; мед пчелен 900 г, бр. 1 000; бисквити с краве масло 130 г, бр. 7 000; бисквити чаени 150 г, бр. 8 000; захар кристална 1 кг, кг 7 000; пудра захар1 кг, кг 100; тунквани вафли 55 г, бр. 9 500; кроасани в стандартна опаковка 60 г, бр. 5 000; сухи пасти 0,30 г, бр. 9 200; халва 1 кг, кг 200; локум 140 г, бр. 200; минирула 0,200 кг, бр. 5 000; меденка 40 г, бр. 5 500; меден линцер 0,60 г, бр. 5 500; шоколад 90 г, бр. 2 500; нишесте 60 г, бр. 14 000; обикновени вафли 4 бр. в опаковка/0,100 кг, бр. 2 650; локумена вафла 60 г, бр. 3 600; какао 100 г, бр. 1 000; сол йодирана1 кг, кг 1 500; чай билков (различни видове) пакетчета по 1,5 г — 20 броя филтърни пакетчета в 1 кутия, бр. 3 000; магданоз сух 10 г, бр. 8 500; копър сух 10 г, бр. 3 000; чубрица ронена 10 г, бр. 8 500; червен пипер млян — сладък, 100 г, бр. 3 600; черен пипер, млян, 10 г, бр. 3 200; джоджен сух 10 г, бр. 400; целина, сушена 10 г, бр. 700; дафинов лист 10 г, бр. 350; ванилия 2 г, бр. 8 000; канела на прах 10 г, бр. 450; бакпулвер 10 г, бр. 2000; сода бикарбонат 100 г, бр. 450; мая за хляб 42 г, бр. 100; малка доза мая — суха 10 г, бр. 2 000; чесън на прах 10 г, бр. 3 300; супи (прахообразни)50 г, бр. 1 600; универсална подправка, зеленчукова, 125 г, бр. 250; оцет 0,700 л, бр. 100.