Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.2)Основен CPV код79530000 Услуги по писмени преводи
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на тази покана за участие в търг е сключване на многостранни рамкови договори за преводачески услуги и услуги по последващо редактиране относно текстове в правната област от английски и френски на испански език, свързани с дейността на различни органи и институции на Европейския съюз, за които Центърът за преводи предоставя преводачески и други езикови услуги.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 280 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 2
Максимален брой обособени позиции, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Преводачески услуги и услуги по последващо редактиране относно текстове в правната област от английски на испански език
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79530000 Услуги по писмени преводи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Преводачески услуги и услуги по последващо редактиране относно текстове в правната област от английски на испански език.
Преводачески услуги и услуги по последващо редактиране относно текстове в правната област от френски на испански език.
Обособена позиция №: 2
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.2)Príomhchód CPV79530000 Translation services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é is ábhar don ghlao seo ar thairiscintí il-chreatchonarthaí a chur i gcrích le haghaidh seirbhísí aistriúcháin agus iar-eagarthóireachta maidir le téacsanna sa réimse dlí ó Bhéarla agus ó Fhraincis go Spáinnis a bhaineann le hobair chomhlachtaí agus institiúidí éagsúla an Aontais Eorpaigh a gcuireann an tIonad Aistriúcháin seirbhísí aistriúcháin agus seirbhísí teanga eile ar fáil dóibh.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 280 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas uaslíon na mbeart: 2
Uaslíon na mbeart ar féidir iad a dhámhachtain do thairgeoir amháin: 2
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Seirbhísí Aistriúcháin agus Iar-eagarthóireachta maidir le Téacsanna sa Réimse Dlí a aistriú ó Bhéarla go Spáinnis
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79530000 Translation services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Seirbhísí aistriúcháin agus iar-eagarthóireachta maidir le téacsanna sa réimse dlí a aistriú ó Bhéarla go Spáinnis.
Seirbhísí Aistriúcháin agus Iar-eagarthóireachta maidir le Téacsanna sa Réimse Dlí a aistriú ó Fhraincis go Spáinnis
Uimhir an bhirt: 2
Seirbhísí aistriúcháin agus iar-eagarthóireachta maidir le téacsanna sa réimse dlí a aistriú ó Fhraincis go Spáinnis.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.2)Glavna CPV oznaka79530000 Usluge prevođenja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je ovog poziva na nadmetanje sklapanje višestrukih okvirnih ugovora za usluge pisanog prevođenja i naknadnog uređivanja tekstova iz područja prava s engleskog i francuskog na španjolski jezik koji se odnose na rad različitih tijela i institucija Europske unije kojima Prevoditeljski centar pruža usluge pisanog prevođenja i druge jezične usluge.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 280 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Usluge pisanog prevođenja i naknadnog uređivanja tekstova iz područja prava s engleskog na španjolski jezik
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79530000 Usluge prevođenja
II.2.4)Opis nabave:
Usluge pisanog prevođenja i naknadnog uređivanja tekstova iz područja prava s engleskog na španjolski jezik.
Usluge pisanog prevođenja i naknadnog uređivanja tekstova iz područja prava s francuskog na španjolski jezik
Grupa br.: 2
Usluge pisanog prevođenja i naknadnog uređivanja tekstova iz područja prava s francuskog na španjolski jezik.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.2)Galvenās CPV kods79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma uz konkursu priekšmets ir noslēgt vairākkārtējus pamatnolīgumus par juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumiem no angļu un franču valodas spāņu valodā saistībā ar dažādu to Eiropas Savienības struktūru un iestāžu darbu, kurām Tulkošanas centrs sniedz tulkošanas un citus valodu pakalpojumus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 280 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas spāņu valodā
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no angļu valodas spāņu valodā.
Juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumi no franču valodas spāņu valodā.
Daļas numurs: 2
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zawarcie wielokrotnych umów ramowych o tłumaczenie tekstów z dziedziny prawa z języka angielskiego i francuskiego na język hiszpański związanych z pracą instytucji i organów Unii Europejskiej, dla których Centrum Tłumaczeń świadczy usługi tłumaczeniowe i inne usługi językowe.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 280 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 2
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 2
II.2.1)Nazwa:
Usługi tłumaczenia pisemnego i post-edycji tekstów dotyczących tekstów z dziedziny prawa z języka angielskiego na język hiszpański
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi tłumaczenia pisemnego i post-edycji tekstów z dziedziny prawa z języka angielskiego na język hiszpański.
Usługi tłumaczeń pisemnych i post-edycji dotyczące tekstów w dziedzinie prawa z języka francuskiego na język hiszpański
Część nr: 2
Usługi tłumaczenia pisemnego i post-edycji tekstów z dziedziny prawa z języka francuskiego na język hiszpański.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.2)Cod CPV principal79530000 Servicii de traducere
II.1.4)Descriere succintă:
Această licitație are ca obiect încheierea de contracte-cadru multiple pentru servicii de traducere și posteditare de texte din domeniul juridic din limbile engleză și franceză în limba spaniolă referitoare la activitățile diferitelor organisme și instituții ale Uniunii Europene pentru care Centrul de Traduceri prestează servicii de traducere și alte servicii lingvistice.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 280 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru numărul maxim de loturi: 2
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 2
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Servicii de traducere și posteditare privind texte din domeniul juridic din limba engleză în limba spaniolă
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79530000 Servicii de traducere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Servicii de traducere și posteditare privind texte din domeniul juridic din limba engleză în limba spaniolă.
Servicii de traducere și posteditare privind texte din domeniul juridic din limba franceză în limba spaniolă
Lot nr.: 2
Servicii de traducere și posteditare privind texte din domeniul juridic din limba franceză în limba spaniolă.