Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 168490-2020
България-Бургас: Горива
2020/S 071-168490
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за нуждите на РЗИ — Бургас
II.1.2)Основен CPV код
09100000 Горива
II.1.4)Кратко описание:
Процедура по вътрешен конкурентен избор с предмет „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за нуждите на РЗИ — Бургас“, проведена на основание чл. 82, ал. 4 от ЗОП (вътрешен конкурентен избор) съгласно рамково споразумение № СПОР-23 от 13.11.2019 г. на Централния орган за покупки към Министерство на финансите по централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за органи на изпълнителната власт и техни администрации“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за нуждите на РЗИ — Бургас по рамковото споразумение № СПОР-23/13.11.2019 г. на Министерство на финансите за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за органи на изпълнителната власт и техни администрации“.