Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 169131-2020
България-София: Услуги на туроператори и на туристически агенции; спомагателни туристически услуги
2020/S 071-169131
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Осигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж при служебни пътувания в страната и в чужбина за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ)
II.1.2)Основен CPV код
63500000 Услуги на туроператори и на туристически агенции; спомагателни туристически услуги
II.1.4)Кратко описание:
Осигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж при служебни пътувания в страната и в чужбина за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ) въз основа на рамково споразумение № СПОР-29/22.11.2019 г., сключено от Централния орган за покупки към Министерство на финансите
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: