Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Техническа подкрепа за Националната агенция за обществени поръчки на Румъния (ANAP) при проверката на решенията за възлагане на обществени поръчки в областта на ИТК
Референтен номер: AA-010625-001
II.1.2)Основен CPV код79400000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност и свързаните с тях услуги
II.1.4)Кратко описание:
Общата цел на това задание е за консултант, който да предостави техническа подкрепа на ANAP (Националната агенция за обществени поръчки в Румъния) по време на проверката на технически спецификации във връзка с процедурите за обществени поръчки в областта на информационните технологии и комуникация) (хардуер и/или софтуер), както е определено и изискано от ANAP съгласно пилотния проект за ИТК.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 287 500.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3).
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Tehnička podrška ANAP-u u okviru provjere odluka o nabavi u području IT-a i KP-a
Referentni broj: AA-010625-001
II.1.2)Glavna CPV oznaka79400000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja i srodne usluge
II.1.4)Kratak opis:
Ukupni je cilj ovog zadatka pružanje tehničke podrške ANAP-u (Nacionalna agencija za javnu nabavu u Rumunjskoj) tijekom provjere tehničkih specifikacija u vezi s postupcima javne nabave ITC-a (Informacijska tehnologija i komunikacija) (hardver i/ili softver) kako je odredio i zatražio ANAP u okviru pilot-projekta za ITC.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 287 500.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3).
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wsparcie techniczne na rzecz ANAP w weryfikacji decyzji o zamówieniach w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych
Numer referencyjny: AA-010625-001
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Ogólnym celem niniejszego zamówienia jest zapewnienie przez konsultanta wsparcia technicznego na rzecz ANAP (Krajowej Agencji Zamówień Publicznych w Rumunii) podczas weryfikacji specyfikacji technicznych dotyczących procedur zamówień publicznych w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych określonych i wymaganych przez ANAP w ramach projektu pilotażowego w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 287 500.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres internetowy w pkt I.3).