Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Провеждане на вътрешен конкурентен избор по реда на чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от Закона за обществените поръчки с предмет „Предоставяне на услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“ по условията на рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на ЦОП