Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 176124-2020
България-София: Мебелировка
2020/S 074-176124
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на 24 бр. столове за нуждите на администрацията на Министерския съвет
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
39112000 Столове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: