Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за децата от подготвителните групи и учениците от I до VII клас в ОУ „Кочо Честеменски“ — гр. Пловдив за учебната 2020/2021 г.
II.1.2)Основен CPV код22112000 Училищни учебници
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за децата от подготвителните групи и учениците от I до VII клас в ОУ „Кочо Честеменски“ — гр. Пловдив за учебната 2020/2021 г. по 8 обособени позиции:
— ОП № 1 — издателство „Архимед 2“ ЕООД,
— ОП № 2 — издателство „Бит и техника“ ООД,
— ОП № 3 — издателство „Клет България“ ООД,
— ОП № 4 — издателство „Просвета — София“ АД,
— ОП № 5 — издателство „Пиърс Едюкейшън Лимитид“, представлявано от „С.А.Н.-Про“ ООД,
— ОП № 6 — издателство „Макмилан Пъблишърс“ ООД, представлявано от „Инглиш Бук Сентър“ ООД,
— ОП № 7 — „Издателска къща Рива“ АД, и
— ОП № 8 — издателство „Нова звезда 2000“ ЕООД“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22112000 Училищни учебници
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за учениците от I до VII клас.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за дучениците от I до VII клас.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за децата от подготвителните групи и учениците от I до VII клас
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 4
Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за учениците от I до VII клас
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
II.2.1)Наименование:
„Издателска къща Рива“ АД
Обособена позиция №: 7
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 8