Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Продължаване на работата на Коалицията на EU4Ocean
Референтен номер: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Основен CPV код79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.1.4)Кратко описание:
Целта на поръчката е да се осигури непрекъснатост на текущата коалиция EU4Ocean, стартирана през 2020 г. за подпомагане на океаните в Европа, чрез:
— осигуряване на продължаване на текущите дейности;
— консолидиране на вече извършената работа, гарантиране на наследствеността на дейностите, подобряване на сътрудничеството с подходящи международни организации, активни за океаните;
— увеличаване на информираността на партньорите и доразвиването съответно на мрежите, включително развитието на бизнеса и промишлеността, подобряването и поддържането на съответната интернет страница.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
79410000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност
79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Продължаване на работата на Коалицията на EU4Ocean.
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pokračování práce koalice EU4Ocean
Spisové číslo: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Hlavní kód CPV79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem zakázky je zajistit kontinuitu probíhající koalice EU4Ocean, která byla zahájena v roce 2020 s cílem posílit gramotnost v oblasti oceánů v Evropě prostřednictvím:
• zajištění pokračování současných činností;
• konsolidace již realizované práce, zajištění návaznosti činností, vybudování spolupráce s příslušnými mezinárodními organizacemi činnými v oboru gramotnosti v oblasti oceánů;
• zvýšení dosahu partnerů a patřičného rozvoje sítě, včetně dalšího rozvoje podnikání a průmyslu, aktualizace a údržby příslušných internetových stránek.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
79410000 Obchodní a podnikové poradenství
79952000 Organizování akcí
II.2.4)Popis zakázky:
Pokračování práce koalice EU4Ocean.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Continuación del trabajo de la coalición EU4Ocean
Número de referencia: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
El contrato tiene como objetivo garantizar la continuidad de la coalición EU4Ocean en curso, creada en 2020 para impulsar el conocimiento sobre los océanos en Europa, mediante las siguientes acciones:
• garantizar la continuación de las actividades actuales;
• consolidar el trabajo ya realizado, garantizar el legado de actividades y desarrollar la cooperación con las organizaciones internacionales pertinentes que trabajan en el impulso del conocimiento sobre los océanos;
• aumentar el alcance de los socios y desarrollar las redes en consecuencia, incluido el desarrollo empresarial y sectorial, actualizar y mantener el sitio web correspondiente.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión
79952000 Servicios de eventos
II.2.4)Descripción del contrato:
Continuación del trabajo de la coalición EU4Ocean.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
EU4Oceani koalitsiooni töö jätkamine
Viitenumber: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)CPV põhikood79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on tagada jätkuvus käimasolevale EU4Oceani koalitsioonile, mis käivitati 2020. aastal ookeanipädevuse suurendamiseks Euroopas:
– praeguste tegevuste jätkumise tagamine;
– juba tehtud töö koondamine, allesjäänud tegevuste tagamine, koostöö loomine ookeanipädevusega tegelevate asjakohaste rahvusvaheliste organisatsioonidega;
– partnerite teadlikkuse suurendamine ja võrgustike vastav arendamine, sh äri ja tööstuse arendamine, asjaomase veebisaidi ajakohastamine ja hooldamine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
79410000 Äri- ja juhtimisalased nõustamisteenused
79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
EU4Oceani koalitsiooni töö jätkamine.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nastavak rada Europske oceanske koalicije (koalicije EU4Ocean)
Referentni broj: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Glavna CPV oznaka79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ugovora osigurati kontinuitet tekuće koalicije EU4Ocean, pokrenute u 2020. radi jačanja oceanske pismenosti u Europi, i to:
• osiguravanjem nastavka trenutačnih aktivnosti;
• konsolidacijom već obavljenog rada, osiguravanjem nasljeđa aktivnosti, izgradnjom suradnje s odgovarajućim međunarodnim organizacijama aktivnim u pogledu oceanske pismenosti;
• povećanje dosega partnera i razvoj mreža u skladu s tim, uključujući poduzeća i industriju, daljnji razvoj, ažuriranje i održavanje relevantne mrežne stranice.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
79952000 Usluge organiziranja događanja
II.2.4)Opis nabave:
Nastavak rada koalicije EU4Ocean.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Iniciatīvas “EU4Ocean Coalition” darba turpināšana
Atsauces numurs: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Galvenās CPV kods79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
II.1.4)Īss apraksts:
Līguma mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu iniciatīvas “EU4Ocean Coalition” darbību, kas uzsākta 2020. gadā, lai veicinātu okeānu izmantošanu Eiropā:
• nodrošinot pašreizējo pasākumu turpināšanu,
• konsolidējot jau paveikto darbu, nodrošinot darbību mantošanu, uzlabojot sadarbību ar attiecīgām starptautiskām organizācijām, kas aktīvi darbojas okeānu izpratnes jomā,
• aktivizējot partneru informēšanas darbības un attiecīgi attīstot tīklus, tostarp pilnveidojot uzņēmumus un rūpniecību, atjauninot un uzturot attiecīgo tīmekļa vietni.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Iniciatīvas “EU4Ocean Coalition” darba turpināšana.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Fortsatt arbete inom koalitionen EU4Ocean
Referensnummer: CINEA/2022/OP/0009
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4)Kort beskrivning:
Kontraktet syftar till att säkerställa kontinuitet i den pågående koalitionen EU4Ocean – som lanserades 2020 i syfte att stärka havskunskapen i Europa – genom att:
• säkerställa att den nuvarande verksamheten fortsätter
• befästa det arbete som redan utförts, säkerställa verksamhetens resultat samt bygga upp samarbete med lämpliga internationella organisationer som arbetar med havskunskap
• öka kontakten med partner och utveckla nätverken i enlighet därmed, inklusive näringslivet samt vidareutveckla, uppdatera och underhålla den relevanta webbplatsen.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 2 505 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
79952000 Evenemang
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Fortsatt arbete inom koalitionen EU4Ocean.