Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 184677-2018
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2018/S 082-184677
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията по условията на рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Административните сгради и помещения на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията — гр. София, ул. „Дякон Игнатий“ № 9, ул. „Дякон Игнатий“ № 11, ул. „Ген. Йосиф В. Гурко“ № 5, „Ген. Йосиф В. Гурко“ № 6 и ул. „Самуил“ № 79.