С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция за социално подпомагане
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция за социално подпомагане въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. на ЦОП с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30191000 Офис оборудване, без мебелировка
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30237460 Компютърни клавиатури
39264000 Аксесоари за класьори или картотеки
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
22850000 Класьори и аксесоари за тях
22851000 Класьори
II.2.4)Описание на обществената поръчка: