Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Информационни материали относно природата и биоразнообразието.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 12: Архитектурни и инженерни услуги; услуги по градоустройствено планиране и по паркова архитектура; свързани научни и технически консултантски услуги; услуги, свързани с технически изпитвания и анализи
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Extra muros.
код NUTS
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Целта на този търг е изготвянето на комуникационни материали, както печатни, така и уеб материали, с цел подпомагане на заинтересовани лица и заинтересовани лица от широката общественост да намират по-конкретна информация относно прилагането на политиката на ЕС относно биоразнообразието, включително относно въпроси, свързани с Natura 2000, защита на видовете, стойността на услугите в областта на екосистемата, инвазивните видове и промените в климата.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)90700000 Услуги, свързани с околната среда
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Поръчка, подновима 2 пъти (общо 36 месеца) с обхват между 130 000 EUR и 165 000 EUR (следователно с общ бюджет 495 000 EUR).
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС :
Обхват: между 130 000 и 165 000 EUR
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Information materials on nature and biodiversity.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 12: Architectural services; engineering services and integrated engineering services; urban planning and landscape engineering services; related scientific and technical consulting services; technical testing and analysis services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: 'Extra muros'.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
The purpose of this tender is to produce communication materials, both printed and Web, aiming to support stakeholders and the interested public in finding more specific information on implementation of the EU biodiversity policy, including issues related to Natura 2000, species protection, the value of ecosystem services, invasive species and climate change.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)90700000 Environmental services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
Contract renewable 2 times (total 36 months) with a range between 130 000 EUR and 165 000 EUR (total budget therefore 495 000 EUR).
Estimated value excluding VAT:
Range: between 130 000 and 165 000 EUR
II.2.2)Information about optionsOptions: no
Usługi - 187440-2014
Wyświetl widok skrócony
Belgia-Bruksela: Materiały informacyjne dotyczące przyrody i różnorodności biologicznej
2014/S 107-187440
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Materiały informacyjne dotyczące przyrody i różnorodności biologicznej
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Kategoria usług: nr 12: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i zintegrowane usługi inżynieryjne; usługi urbanistyczne, architektury krajobrazu, związane z nimi usługi konsultacji naukowych i technicznych; usługi badań i analiz technicznych
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: poza siedzibą zamawiającego.
Kod NUTS
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Celem niniejszego zamówienia jest produkcja materiałów komunikacyjnych, zarówno w formie drukowanej, jak i internetowych, które mają pomóc zainteresowanym stronom i obywatelom w znalezieniu bardziej szczegółowych informacji dotyczących wdrażania polityki UE w obszarze różnorodności biologicznej, w tym kwestii związanych z programem Natura 2000, ochroną gatunków, wartością usług ekosystemowych, inwazyjnymi gatunkami obcymi i zmianą klimatu.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Zamówienie może być wznowione 2-krotnie (w sumie na 36 miesięcy), z budżetem o wartości między 130 000 EUR a 165 000 EUR (łączny budżet wynosi zatem 495 000 EUR).
Szacunkowa wartość bez VAT:
Zakres: między 130 000 i 165 000 EUR
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie
Meddelande om upphandling
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen:
Informationsmaterial om natur och biologisk mångfald
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförandeTjänster
Tjänstekategori: nr 12: Arkitekttjänster, tekniska konsulttjänster och integrerade tekniska tjänster, stadsplanering och landskapsarkitektur, därmed sammanhängande vetenskapliga och tekniska konsulttjänster, teknisk provning och analys
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: externt.
NUTS-kod
II.1.4)Information om ramavtal
II.1.5)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Syftet med denna upphandling är att producera kommunikationsmaterial, både i tryckt form och för internet, i syfte att stödja intressenter och den intresserade allmänheten i att finna mer specifik information om genomförandet av EU:s politik för biologisk mångfald, inbegripet frågor som rör Natura 2000, artskydd, värdet av ekosystemtjänster, invasiva främmande arter och klimatförändring.
II.1.6)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer) II.1.7)Information om avtalet om offentlig upphandlingUpphandlingen omfattas av avtalet om offentlig upphandling: ja
II.2)Upphandlingens mängd eller omfattning
II.2.1)Total mängd eller omfattning:
Kontraktet kan förlängas 2 gånger (totalt 36 månader) med kostnadsram på mellan 130 000 EUR och 165 000 EUR (således en total budget på 495 000 EUR).
Uppskattat värde, exkl. moms:
Intervall: mellan 130 000 och 165 000 EUR
II.2.2)Information om optionerOption: nej