Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Palvelut - 188431-2021
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2021/S 074-188431
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Lomakuljetus 8A Kajaani–Joensuu
Viitenumero: 4138
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Kainuun prikaatin lomakuljetukset reitille 8A Kajaani–Joensuu.
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Kainuun prikaatin lomakuljetukset reitille 8A Kajaani–Joensuu. Hankinta toteutettu Hansel Oy:n tilausajopalvelut 2021–2026 dynaamisen hankintajärjestelmän sisäisenä kilpailutuksena.