Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:Референтен номер: 00468-2016-0005
II.1.2)Основен CPV код33600000 Фармацевтични продукти - EA26 - LA16
II.1.4)Кратко описание:
Периодични доставки на медикаменти съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие и съобразно нуждите на възложителя.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 085 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Медикаменти включени в ПЛС.
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти - EA26 - LA16
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Периодични доставки на медикаменти с международни непатентни наименования, включени в Позитивния лекарствен списък съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
Периодични доставки на медикаменти с международни непатентни наименования извън Позитивния лекарствен списък, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.