Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Pakkumiskutse nr 06D10/2018/M019 — Projekt KAD — Projekti juhtimine — Koordineerimise-testimise ülesanne
II.1.2)CPV põhikood71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Luxembourgis projekti KAD juhtimine koordineerimise-testimise ülesande täitmise teenuste osutamiseks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Appel d’offres Nº 06D10/2018/M019 — Projet KAD — Maîtrise d’œuvre — Mission de coordinateur-pilote
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Prestation de services portant sur une mission de coordinateur-pilote dans le cadre de la maîtrise d’œuvre pour le projet KAD à Luxembourg.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: